Leave Your Message
Hebei New Energy Car Trading Co., Ltd.

Hebei New Energy Car Trading Co., Ltd.

Hebei New Energy Car Trading Co., Ltd. е компанија со диверзифициран квалитет специјализирана за продажба на автомобили, продажба на половни автомобили, трговија на големо и мало на автомобилски делови, како и продажба на нови енергетски возила, производство и продажба на опрема за тестирање, постројка за размена на електрична енергија продажба, продажба на автомобилски електрични додатоци и продажба на трамвај.

Прочитај повеќе

КЛАСИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДИ КАТЕГОРИЈА

Фолксваген

ПОВЕЌЕ

Бајд Сонг плус

ПОВЕЌЕ

Црвено знаме E-QM5

ПОВЕЌЕ

Топли ПРОИЗВОДИ производи

Geely Xingyue L2024 2.0TD автоматска верзија на Skyrim со два погони со висока моќностGeely Xingyue L2024 2.0TD автоматска верзија на Skyrim со два погони со висока моќност
03

Geely Xingyue L2024 2.0TD со висока моќност ...

2024-01-12

Во Geely веруваме дека возењето не е само превозно средство, туку искуство што ја разгорува вашата страст за патот. Надоврзувајќи се на нашиот најсовремен инженеринг и иновативен дизајн, создадовме палета на возила што го носат вашето искуство во возењето до нови височини.


Geely Automobile работи внимателно и обрнува внимание на деталите за да се осигура дека секое патување е непречено, удобно и безбедно. Нашите напредни безбедносни карактеристики, вклучувајќи интелигентни системи за избегнување судир и груб структурен интегритет, ви даваат мир на патот.


Но, тоа не е само за безбедноста; Автомобилите на Geely се исто така дизајнирани да ве направат да се истакнете каде и да одите. Нашите стилски и аеродинамични екстериери се комбинираат со луксузен ентериер за да создадат атмосфера на софистицираност и елеганција. Без разлика дали сте на работа или на викенд одмор, автомобилите на Geely даваат изјава покрај вас.

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
01

ИСТОРИЈА НА РАЗВОЈ компанија

Без разлика на предизвиците, ние се стремиме да се надминеме себеси за нашите клиенти.

историја-img

Hebei New Energy Car Trading Co., Ltd. е компанија со диверзифициран квалитет, специјализирана за продажба на автомобили, продажба на користени автомобили, автоделови на големо и мало, како и продажба на нови енергетски возила, производство и продажба на опрема за тестирање. Компанијата има повеќе од десет години длабоко искуство во областа на продажбата на автомобили, има акумулирано богатство на автомобилски брендови и ресурси за канали и има многу длабока соработка со големите автомобилски брендови. Меѓу нив, електричните возила BYD, Geely Automobile, Volkswagen, Changan Automobile, Red Flag Automobile, Wuling Automobile, Haval и други брендови добро се продаваат низ целата земја. Возилото може да се прилагоди и според нивните потреби, а цената е дефинитивно поволна. Како компанија со силна финансиска моќ, поставивме цврсти темели нашите производи да се извезуваат во светот. Имаме високо мотивиран и искусен тим посветен на строга контрола на квалитетот и внимателна услуга за клиентите, подготвен да ги задоволи вашите потреби и да обезбеди целосно задоволство на клиентите.

КОМПАНИЈА
ПРЕДНОСТИ

Како компанија со силна финансиска моќ, таа постави цврста основа за нашите производи да се извезуваат во светот.
Имаме силен и искусен тим посветен на строга контрола на квалитетот и внимателна услуга за клиенти, подготвен да ги задоволи вашите потреби и да обезбеди целосно задоволство на клиентите.

lso9001

Квалитетот на суровините е квалификуван

Професионален тим за продажба

Професионален тим за продажба

Силна акција, искусна, сериозна и одговорна, во најбрзо време да ги задоволите вашите потреби, да го постигнете вашето задоволство.

Богати производи

Богати производи

Главната продажба на возила со нова енергија, возила на гориво, користени автомобили, опрема за полнење итн. Компанијата има повеќе од 10 години искуство во продажба во Кина и има длабока соработка со многу брендови и има апсолутни предности во цената.

Силна финансиска сила

Силна финансиска сила

Компанијата има силна финансиска сила, може да одговори на најголемиот дел купување на корисникот, рефус куповната цена е супериорна.

Совршен сервисен систем

Совршен сервисен систем

24-часовна онлајн услуга, професионални достигнувања во иднина, искрено добредојде да соработуваме со вас.

предност
партнер-икона-1
партнер-икона-2
партнер-икона-3
партнер-икона-4
партнер-икона-5
партнер-икона-6
партнер-икона-7
01 02